Zapytanie ofertowe

Produkt:

Imię:

e-mail:

Telefon:

Treść zapytania:

             
            Górski Ośrodek Wypoczynkowy w Korbielowie

  Rezerwacje - 33 863 40 33, 601 381 835

Korbielów

ul. Szczyrbok 56

    

  Górski Ośrodek Wypoczynkowy Połonina serdecznie zaprasza na wczasy w Korbielowie.

 

Korbielów jest to bardzo malownicza górska miejscowość turystyczna położona 711 m n.p.m.

W naszym Ośrodku dysponujemy 65-ma komfortowymi miejscami noclegowymi w 25 dwuosobowych i 5 trzyosobowych pokojach, z pełnym węzłem sanitarnym i TV-sat. Jeśli pragniesz zobaczyć jak jest u nas wewnątrz - kliknij, jeśli interesują Cię zdjęcia okolicy wejdź tutaj. Wczasy w Beskidzie Żywieckim stwarzają duże możliwości wypoczynku o każdej porze roku.

Posiłki wydawane są dwa razy w ciągu dnia. Śniadanie o godz. 9, a obiadokolacja o 17. Naszą specjalnością jest tradycyjna regionalna kuchnia. W ośrodku można zorganizować różne uroczystości. Jeśli chodzi o bankiety i imprezy integracyjne Korbielów stanowi doskonałe miejsce. Górski Ośrodek Wypoczynkowy Połonina gwarantuje świetne warunki noclegowe i dobrą zabawę.

Dodatkową atrakcją "Połoniny" jest własna stadnina koni huculskich znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie oraz regionalna karczma beskidzka Szczyrbok. Wszystkim kochającym konie polecamy wczasy w siodle.

Wyjątkowo atrakcyjne położenie Ośrodka Połonina w Beskidach - naszym atutem!

 

Niewątpliwym walorem ośrodka jest jego położenie. Tuż obok znajduje się pierwsza stacja wyciągu narciarskiego na Pilsko i kolejka krzesełkowa Baba. Zimą największą atrakcją okolicy są narty. Korbielów z niecierpliwością czeka na amatorów białego szaleństwa. Latem dużą popularnością cieszą się piesze i rowerowe wycieczki. Serdecznie zapraszamy przez cały rok! Gwarantujemy udany i niezapomniany wypoczynek, Pilsko oraz inne atrakcje znajdują się na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok !

dane firmy:

PHP Uniturist sp. z o.o.
Korbielów, ul. Szczyrbok 56
34-335 Krzyżowa

konto: ETNO BANK RADZIECHOWY-WIEPRZ
nr: 18 8140 0009 0012 0391 2000 0040
STRONA GŁÓWNA :: O NAS :: OFERTA :: SPA :: WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW :: STADNINA :: ATRAKCJE :: GALERIA :: KARCZMA SZCZYRBOK :: CENNIK :: KONTAKT
wykonanie: www.kompmar.net.pl